tunel
BBC.com

Wesley Sneijder o pracy Ten Haga: w nadchodzącej kampanii zespół będzie silniejszy

Mikołaj Podbereski
Zmień rozmiar tekstu:

Odkąd Liverpool ogłosił, że schedę po Jurgenie Kloppie przejmie Arne Slot, jest on nieustannie porównywany z Erikiem ten Hagiem, gdyż obaj menedżerowie zdobywali swoje doświadczenie w holenderskiej ekstraklasie.

Były szkoleniowiec Ajaksu właśnie niedługo rozpocznie swój trzeci sezon w roli trenera 20-krotnych mistrzów Anglii. Natomiast Slot został zatrudniony przez klub z Anfield w miejsce odchodzącego z drużyny Jurgena Kloppa i liczy na jego szybką adaptację do warunków zespołu.

Obaj holenderscy menedżerowie są teraz do siebie porównywani. Były reprezentant Holandii Wesley Sneijder postanowił podzielić się swoimi spostrzeżeniami na łamach talkSPORT.

– Obaj są świetnymi trenerami. Slot wykonał kawał dobrej roboty w Feyenoordzie, zaś w Manchesterze United Ten Hag ma pewną posadę w klubie, gdyż właśnie podpisał nowy kontrakt i dodatkowo dostanie do pomocy Ruuda van Nistelrooy’a. Sądzę, że razem mogą dużo zdziałać, ponieważ mają do dyspozycji świetnych zawodników. Tylko będą potrzebowali czasu. Myślę, że w tym sezonie ekipa z Old Trafford będzie walczyć o coś więcej.

– Uważam, że Manchester United zdobędzie puchar Premier League przed Liverpoolem, ponieważ „Czerwone Diabły”  mają czas, aby zbudować coś wielkiego. Trener z nimi pozostanie i klub wierzy, że jest w stanie osiągnąć zamierzone cele. W nadchodzącej kampanii zespół będzie silniejszy niż w poprzedniej – podsumował 40-latek.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze