everton.com

Media: Everton odrzucił ofertę za Jarrada Branthwaite’a [AKTUALIZACJA]

, Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Jak informowały już media, Manchester United wieczorem złożył kolejną ofertę za stopera Evertonu, Jarrada Branthwaite’a, opiewającą na 45 milionów funtów i dodatkowe pięć milionów w bonusach. Według Davida Ornsteina z The Athletic, ta propozycja jest zbyt niska dla klubu z Goodison Park i spodziewane jest, że zostanie odrzucona.

Everton widzi 21-latka jako obrońcę na podobnym poziomie jak Harry Maguire, Wesley Fofana czy Josko Gvardiol. Każdy z tej trójki został w ostatnich latach sprzedany za kwotę w okolicach 75 milionów funtów, więc czegoś takiego spodziewa się Everton.

Jak podawał już wcześniej portal The Athletic, Branthwaite stał się głównym celem transferowym “Czerwonych Diabłów”, które złożyły też wcześniej ofertę w okolicach 35 milionów funtów. Została ona oczywiście odrzucona i uznana przez Everton za nieakceptowalną.

Priorytetem klubu jest ściągnięcie środkowego obrońcy po odejściu za darmo Raphaela Varane’a. Niejasna jest także przyszłość Jonny’ego Evansa. Trwają zatem także rozmowy ze stoperem Bayernu Monachium, Matthijsem de Ligtem.

AKTUALIZACJA 9:50 – Fabrizio Romano

Fabrizio Romano donosi, że Everton odrzucił drugą ofertę Manchesteru United.

Tagi:

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze