Leny Yoro
Goal

Fabrizio Romano: Leny Yoro preferuje transfer do Realu Madryt

Obrońca Lille, Leny Yoro, o którym mówi się w kontekście transferu do Manchesteru United, dał absolutny priorytet do negocjacji z francuskim klubem Realowi Madryt – informuje Fabrizio Romano.

W ciągu ostatnich dziesięciu dni rozmowy z Lille prowadziły: Manchester United, PSG i Liverpool, ale młody obrońca czeka na ruch ze strony klubu z Madrytu.

Natomiast hiszpańska “Marca” donosi, że Yoro poinformował Manchester United, o jego preferencji dołączenia do zespołu “Królewskich” w letnim oknie transferowym.

Również Rio Ferdinand zabrał głos w sprawie i podczas nagrania podcastu “poprosił” władze “Czerwonych Diabłów” o włączenie się do negocjacji.

– Myślę, że Real Madryt wybierze Yoro zamiast Williama Saliby. Bardzo bym chciał, żeby dołączył do Manchesteru United. Jeśli tego słuchasz, Leny Yoro, proszę, zaakceptuj i przejdź do Manchesteru United. Proszę również Manchester United, by złożył ofertę, ponieważ wierzę w potencjał tego chłopaka, który jest równie wysoki, jak najlepszych obecnie, włączając Salibę.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze