twitter.com/ManUtd

Manchester United wznawia treningi. Galeria zdjęć z pierwszego dnia w Carrington

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Trwa Euro 2024 i Copa America, a w cieniu tych turniejów ruszyły treningi w Carrington. Niektórzy piłkarze Manchesteru United powrócili już ze swoich urlopów i pod czujnym okiem Erika ten Haga będą wracać do formy.

Pierwsza grupa graczy, która miała wrócić do Carrington, zgłosiła się dziś rano na badania lekarskie, po czym po południu odbyła się pierwsza sesja treningowa. Zawodnicy pierwszej drużyny, którzy już stawili się na klubowych obiektach to między innymi: Andre Onana, Hannibal Mejbri, Victor Lindelof, Harry Maguire, Aaron Wan-Bissaka, Casemiro, Mason Mount, Antony i Marcus Rashford.

Przebudowa Carrington oznacza, że ​​gracze będą korzystać w tym sezonie z innych obiektów, ponieważ prace nad modernizacją ośrodka szkoleniowego, będą uniemożliwiać pełny dostęp do boisk i szatni.

Wszystkie drużyny – męska, żeńska i młodzieżowa w tym sezonie będą musiały zmierzyć się ze zmianami w swoim zwykłym środowisku treningowym. Celem na najbliższe tygodnie i miesiące jest odnowienie ośrodka przy jednoczesnym zachowaniu dostępu do wysokiej jakości obiektów i boisk.

Pierwszy mecz przedsezonowy już niedługo, bo za tydzień w poniedziałek 15 lipca Manchester United zagra towarzyskie spotkanie z Rosenborgiem. Odbędzie się ono w Trondheim w Norwegii o godzinie 18:00 i będzie transmitowane na żywo w MUTV.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze