Donny van de Beek
Twitter/ManUtd

Donny van de Beek pożegnał się z fanami: nadszedł koniec mojej przygody na Old Trafford

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Donny van de Beek wydał oświadczenie, w którym potwierdził ostatnie doniesienia medialne związane z jego transferem definitywnym do innego zespołu. Były zawodnik Ajaxu oficjalnie pożegnał się z fanami “Czerwonych Diabłów” i ogłosił swoje odejście.

Od kilku dni głośno było o transferze holenderskiego pomocnika do zaskoczenia sezonu 2023/24 La Ligi, czyli Girony. Klub z City Group w ramach transferu definitywnego miałby zapłacić 500 tys. euro za pomocnika, lecz zawarte w umowie bonusy w przyszłości mogłyby Manchesterowi United zapewnić milionowe wpływy. Więcej o tym przeczytasz TUTAJ.

Zawodnik we wydanym oświadczeniu na Instagramie potwierdził częściowo przytoczone plotki, gdyż ogłosił swoje odejście z Manchesteru United. Pożegnał się z fanami klubu z Old Trafford i podziękował za wspólną przygodę, która niestety dla niego nie była zbytnio udana.

– Droga rodzina Manchesteru United,

– Dzień ten jest ważny, gdyż moja przygoda w tym klubie dobiegła końca. Chciałbym wam podziękować za to całe wsparcie przez ostatnie lata. Od momentu mojego przybycia tutaj czułem się mile widziany i za to też chcę wam podziękować. Dziękuję wam za każdy gest, który powodował, że czuliśmy się tutaj jak w domu. Szczególne podziękowania dla fanów, dzięki którym lata te pozostaną niezapomniane. Pomijając sprawy boiskowe narodziny moich dzieci spowodowały, że Manchester jest w specjalnym miejscu w moim sercu.

– Powodzenia wszystkim. Na pewno się kiedyś spotkamy.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze