Valencia CF
0
0

Raport meczowy

Manchester United rozczarował w drugiej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów i na Old Trafford jedynie zremisował 0:0 z Valencią.

Same shit, diff… sami dobrze znacie tę historię. Jeśli ktoś liczył na odpowiednią reakcję, jaką klasowy zespół powinien pokazać po przegranym spotkaniu, ten szybko się rozczarował. “Czerwone Diabły” może i atakowały, ale w ich poczynaniach brakowało jakiegoś błysku, konkretu, ostatniego otwierającego podania, które umożliwiłyby przynajmniej strzał.

Bo tych było jak na lekarstwo. Biorąc pod uwagę rywala, który dopiero w miniony weekend wygrał swój pierwszy mecz ligowy w sezonie, fani mieli prawo liczyć na coś więcej od swoich pupili, grając na Old Trafford.

Z graczy ofensywnych można wyróżnić Marcusa Rashforda i Paula Pogbę, którzy przynajmniej próbowali, mimo iż koniec końców byli mało efektywni. Anglik próbował strzału w pierwszej połowie, próbował w drugiej, a w 85. minucie z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę. Francuz z kolei całkiem nieźle uderzał przy własnej okazji do uderzenia ze stojącej piłki.

I to by było generalnie na tyle. Dużo frustracji, niedokładności, indolencji zwłaszcza w ataku. Valencia może być rozczarowana, że grając z tak słabo dysponowanym rywalem do domu wracają tylko z punktem. Bo ten mecz wyglądał tak, że goście jak najbardziej mogli sięgnąć na Old Trafford po zwycięstwo.

Juventus pewnie wygrał z Young Boys 3:0, co oznacza, że Manchester United zajmuje po drugiej kolejce drugą pozycję z 4 oczkami na koncie, przy 6 “Starej Damy” i 1 Valencii.