Współpraca

W związku z ciągłym rozwojem serwisu internetowego ManUtd.pl, prowadzimy nabór do redakcji. Poszukujemy przede wszystkim osób odpowiedzialnych za przygotowywanie niusów (krótkich artykułów) na stronę WWW, codziennie trafiających do tysięcy naszych czytelników.

Jesteś fanem „Czerwonych Diabłów” i chcesz przyczynić się do rozwoju naszej społeczności? Interesuje Cię dziennikarstwo sportowe, potrafisz wyszukiwać wartościowe artykuły w zagranicznych mediach i ich przełożenie na język polski nie stanowi dla Ciebie większego problemu? A może po prostu dysponujesz na co dzień sporą dawką wolnego czasu i chcesz ją spożytkować na przekazywanie innym kibicom istotnych informacji dotyczących ekipy z Old Trafford?

OCZEKUJEMY: regularności, rzetelności, chęci do pracy oraz umiejętności porozumiewania się w grupie.

OFERUJEMY: współpracę w zgranym zespole, możliwość zebrania doświadczenia (pod kątem przyszłej pracy dziennikarza sportowego) oraz wynagrodzenie uzależnione od liczby opublikowanych tekstów.

Zainteresowanych współpracą prosimy o wiadomość prywatną na naszym profilu facebookowym lub informację mailową na adres kontakt@manutd.pl.