Nocleg

Planując wyjazd na mecz, sugerujemy, by noclegu szukać jak najszybciej. Im bliżej meczu, tym większa ilość rezerwacji i wyższe ceny.

Od wielu lat członkowie MUSC decydują się na nocleg w hotelu Ibis Budget – usytuowany w Salford Quays, jest idealną lokalizacją do ‘zdobycia’ Old Trafford. Od Teatru Marzeń dzieli go zaledwie 10 minutowy spacer. 

Drugi z budżetowych Ibisów mieści się na Pollard Street – w centrum miasta, około 10 minut od głównej stacji kolejowej. 

Wszelkie informacje odnośnie hoteli Ibis oraz formularz do rezerwacji znajdziecie na www.ibis.com

Inną tanią opcją noclegu jest hostel Hatters- również sprawdzony przez członków MUSC. Hatters posiada dwa hostele w samym centrum Manchesteru i oferuje pokoje wieloosobowe jak i również pokoje jednoosobowe. Najniższa cena to zazwyczaj cena za miejsce w pokoju 18-osobowym.

Szukając noclegu w Manchesterze warto skorzystać ze stron takich jak www.booking.com czy www.trivago.com- pomogą nam one znaleźć tanią opcję noclegu na nasz wyjazd. Wiele osób korzysta także z Airbnb- www.airbnb.com.

Warto także spoglądać na mapę, tak byśmy skuszeni niską ceną nie wylądowali na przedmieściach, gdzie dojazd będzie ograniczony bądź będziemy musieli korzystać z taksówki by po całodziennym wyjściu wrócić do hotelu.

Opracowanie: Agnieszka Kozłowska (MUSC Poland)

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Button_Widget”][/siteorigin_widget]