Ethan Williams był małym objawieniem okresu przedsezonowego w Manchesterze United. Po dość udanym wypożyczeniu do Cheltenham, Anglik został zabrany przez Rubena Amorima na tournee w USA i odwdzięczył się bramką strzeloną w meczu z Bournemouth. Klub poinformował teraz, że zawodnik po podpisaniu nowego kontraktu, uda się na wypożyczenie.
19-letni zawodnik złożył podpis pod nowym kontraktem z klubem, który obowiązuje do 2028 roku, z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Jest to nagroda za jego dotychczasowy rozwój, który obejmuje zdobycie pierwszej seniorskiej bramki dla Manchester United podczas tournee w USA. Napastnik zdobył czwartego i zarazem ostatniego gola w wygranym 4:1 meczu nad Bournemouth w Chicago.
Ethan Williams jest wychowankiem akademii “Czerwonych Diabłów” i uda się na drugie wypożyczenie w karierze – tym razem do Szkocji, gdzie zagra w Falkirk. W poprzednim sezonie młody Anglik przebywał w Cheltenham Town w League Two, zdobywając swoje pierwsze gole w seniorskiej piłce.









