twitter/EmiratesFACup

Andre Onana: wszystko przyjdzie z czasem. Musimy trzymać się zasad i wierzyć w nasze umiejętności

Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Andre Onana w wywiadzie dla oficjalnego magazynu klubowego Inside United wyjaśnił, jak działa jego filozofia i w jaki sposób pozostaje skupiony i pewny siebie. Kameruńczyk wspomniał o swoich idolach, a jednym z nich był Muhammad Ali, którego bramkarz Manchesteru United docenia za wyznawane przez niego wartości i siłę charakteru.

– To jego sposób myślenia. To nie było nic łatwego. Musiał przejść przez wiele trudności, ale patrzył tylko na pozytywną stronę. Generalnie był pozytywny, to mi się w nim podobało. Nieważne co się dzieje w życiu, nie może zawsze padać deszcz, słońce w końcu wyjdzie. Tak samo słońce nie będzie wiecznie świecić, przyjdzie deszcz. Musisz zatem znaleźć dobry balans, szczególnie jako piłkarz.

– Kiedy masz zły dzień, przyjdzie lepszy. Nie możesz myśleć, że ten słaby dzień będzie zawsze. To się zmieni. Wszystko jest tymczasowe i musisz wiedzieć, jak tym zarządzać. Kiedy jesteś w złym nastroju, patrz na pozytyw. Ciesz się sobą i bądź szczęśliwy, bądź z ludźmi których kochasz.

– Uważam, że końcowo każdy z nas jest człowiekiem z żelaznymi z zasadami. To, czego nauczyliśmy się w przeszłości, zaniosło nas do Manchesteru United. Jestem tutaj bardzo szczęśliwy. Jestem częścią rodziny, wielkiej grupy świetnych, młodych piłkarzy. Mają niesamowite umiejętności. To wszystko przyjdzie z czasem. Musimy ciężko pracować, trzymać się zasad, być pozytywnym i wierzyć w siebie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze