Bruno Fernandes
twitter.com/ManUtd

David Ornstein: Bruno Fernandes omówił swoją przyszłość z władzami Manchesteru United

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

David Ornstein z The Athletic donosi, że Bruno Fernandes w minionym tygodniu miał spotkać się z władzami Manchesteru United. Na spotkaniu poruszono temat przyszłości portugalskiej gwiazdy klubu, która zadeklarowała chęć pozostania w obecnym zespole.

Od kilkunastu dni w mediach panowało przekonanie, że Bruno Fernandes niekoniecznie musi pozostać w obecnym klubie w letnim oknie transferowym. Wpierw wywiad zawodnika dał podstawy dziennikarzom do tworzenia plotek, które z każdym dniem nabierały coraz większej siły.

Arabskie kluby przy podchodach pod innego gracza Manchesteru United Casemiro na zapleczu pytają się też o możliwość ściągnięcia reprezentanta Portugalii. Jednakże najnowsze doniesienia Davida Ornsteina najprawdopodobniej całkowicie pogrzebały temat odejścia pomocnika latem.

Dziennikarz The Athletic poinformował, że Manchester United i Bruno Fernandes w minionym tygodniu omówili przyszłość zawodnika w zespole Erika ten Haga. Kapitan „Czerwonych Diabłów” miał zadeklarować, że chętnie będzie kontynuować swoją karierę piłkarską na Old Trafford.

Rozmowa odbyła się w Carrington i podczas niej podkreślono, że nowy projekt sportowy pod władzą INEOS ma być budowany przy angażu Portugalczyka. To właśnie on ma być główną twarzą projektu. Natomiast sam zawodnik chciał potwierdzenia, że ambicje klubu i INEOS są zgodne z jego.

Kapitan Manchesteru United będzie chciał dowodów, że jest to osiągalne. W przypadku niedotrzymania obietnicy klub nie będzie mógł wykluczyć jego odejścia w przypadku odpowiednich ofert. Pamiętać trzeba też o ciężkiej sytuacji Manchesteru United względem zasad FFP.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze