Manchester United ogłosił kolejne wypożyczenie młodego zawodnika. Poprzednio wypożyczani w tym oknie transferowym byli Dan Gore, Sonny Aljofree i Habeeb Ogunneye. Teraz dołącza do nich bramkarz Elyh Harrison, który sezon 2025/26 spędzi na wypożyczeniu w Shrewsbury Town grającym w League Two.
Będzie to już kolejne wypożyczenie dla 19-latka. Młody bramkarz sześć miesięcy zeszłego sezonu spędził grając w Chester w National League North. W styczniu powrócił do Manchesteru United, gdzie reprezentował drużynę do lat 21, a w lutym był częścią szerokiego składu.
Do Manchesteru United przyszedł w 2022 roku ze Stevenage i początkowo rozwijał się w drużynie U18. Jego występy w sezonie 2023/24, które pomogły drużynie zdobyć wtedy trzy trofea, zapewniły mu nagrodę Zawodnika Roku Rezerw imienia Denzila Harouna.
Harrison będzie grał w Shrewsbury pod skrzydłami Michaela Appletona, wychowanka akademii Manchesteru United, który wygrał tę samą nagrodę co Harrison w roku 1996. W seniorskiej drużynie Manchesteru United wystąpił dwa razy, po czym przeniósł się do Preston North End i West Bromwich Albion.









