Zawodnik zespołu U21, Bendito Mantato, opuści resztę sezonu z powodu kontuzji. Mantato doznał urazu po wejściu z ławki w meczu z Chelsea na początku miesiąca.
18-letni Mantato jest wychowankiem Manchesteru United. W tym sezonie skrzydłowy młodych „Czerwonych Diabłów”, który początkowo zaczynał jako lewy obrońca, uzbierał 26 występów, w których zdobył trzy bramki i zaliczył dwie asysty.
Jak informuje “Manchester Evening News”, Mantato doznał kontuzji kostki, która wyklucza go z gry do końca sezonu. Anglik nosi obecnie obuwie protekcyjne i nie będzie w stanie pomóc kolegom w kluczowej części sezonu – drużyna U18 awansowała do półfinału FA Youth Cup, w którym zmierzą się z młodzieżową drużyną Crystal Palace.
W zeszłym sezonie Mantato został uwzględniony przez Rubena Amorima w szerokim składzie w obu meczach półfinałowych Ligi Europy przeciwko Athletikowi Bilbao. 18-latek pojechał także z drużyną do USA na tournée przed sezonem, a w grudniu zadebiutował w pierwszej drużynie przeciwko Wolves.









