Tureckie media donoszą, że coraz mniej dzieli nas od przenosin Anthony’ego Martiala do nowego klubu. O napastnika Manchesteru United nadal ma zabiegać tureckie Fenerbahce. Informacje nowe w tej sprawie udostępniło też Sky Sports.
Rozpoczynając od nieco starszych wieści, to Sky Sports pod wieczór 8 stycznia informowało, że czas Anthony’ego Martiala w Manchesterze United dobiega końca. Zawodnik wkrótce miałby zmienić barwy ze względu na duże zainteresowanie Fenerbahce jego usługami.
O tej sprawie było już głośno tydzień temu, kiedy pojawiły się pierwsze doniesienia o ofercie kupna Francuza. Jednakże “Manchester Evening News” szybko obaliło te plotki, lecz podtrzymało, że faktycznie turecki klub ma wypytywać o dostępność napastnika.
Teraz 9 stycznia tureckie media (dokładnie Fenerbahce Habers, które pisze typowo o posunięciach Fenerbahce) donoszą, że turecki klub ma bardzo naciskać na spotkanie w sprawie Martiala. Jeśli Francuz zaakceptuje warunki zainteresowanej drużyny, to najpewniej kluby bardzo szybko dojdą do porozumienia ze względu na pozytywne relacje. Informacje te dalej podało także wcześniej wspomniane “MEN”.
🚨 JUST IN:
Fenerbahçe are trying to hold a meeting with Anthony Martial this week! If Martial agrees to join them, Fenerbahçe and Manchester United will close the deal easily due to their good relationship. #MUFC [@fener_habers] pic.twitter.com/93MfCyxtiV
— mufcmpb (@mufcMPB) January 9, 2024
Pamiętajmy, że do Fenerbahce latem trafił inny gracz “Czerwonych Diabłów” Fred. Brazylijczyk obecnie jest szczęśliwym talizmanem nowego zespołu. Natomiast w drugą stronę powędrował bramkarz Altay Bayindir, który nie otrzymał jeszcze szansy na debiut. Transakcje nie były łączone.









