Sky Sports: Man Utd oraz Chelsea zmierzą się w wyścigu o zakontraktowanie Ibrahima Sangare

Sky Sports Kuba ManUtd.pl
Zmień rozmiar tekstu:

Stacja telewizyjna Sky Sports donosi, że Manchester United ma być zainteresowany sprowadzeniem Ibrahima Sangare z holenderskiego PSV. Kwota odstępnego w kontrakcie zawodnika ma wynosić 35 mln euro. 

Defensywny pomocnik na co dzień reprezentuje barwy holenderskiego PSV Eindhoven. Gracz z Wybrzeża Kości Słoniowej w minionym sezonie rozegrał łącznie 49 spotkań, w których zdobył 4 bramki oraz 4 asysty.

Z najnowszych doniesień stacji telewizyjnej Sky Sports wynika, że Manchester United oraz Chelsea mają być zainteresowane sprowadzeniem gwiazdy PSV Eindhoven Ibrahima Sangare. Źródła z bliskiego otoczenia zawodnika mają twierdzić, że jest on przekonany do reprezentowania barw któregoś z zespołów angielskiej ekstraklasy w następnym sezonie.

Dodatkowo uważa się, że kwota odstępnego w kontrakcie zawodnika nie powinna być problemem dla wspomnianych klubów. Sangare kosztowałby zainteresowany zespół około 35 mln euro.

Podobne wpisy

Najnowsze

Rankingi

Najwyższa średnia

# Zawodnik Śr. ocena
1. 7,65
2.
Casemiro
Casemiro Pomocnik
7,20
3. 7,12
4.
Matheus Cunha
Matheus Cunha Napastnik
7,08
5. 6,99

Najwięcej bramek

# Zawodnik Bramki
1.
Bryan Mbeumo
Bryan Mbeumo Napastnik
12
2. 12
3. 9
4.
Casemiro
Casemiro Pomocnik
9
5.
Matheus Cunha
Matheus Cunha Napastnik
9

Najwięcej asyst

# Zawodnik Asysty
1. 22
2. 4
3.
Bryan Mbeumo
Bryan Mbeumo Napastnik
3
4.
Amad Diallo
Amad Diallo Napastnik
3
5.
Diogo Dalot
Diogo Dalot Obrońca
3

Bestsellery w sklepie