“Czerwone Diabły” rozegrały swój kolejny mecz przedsezonowy. Tym razem udało się pokonać 2:1 West Ham po dwóch trafieniach Bruno Fernandesa. Czego nowego się dowiedzieliśmy w kontekście przyszłego sezonu? Zapraszamy na trzy wnioski po tym spotkaniu.
Ruben Amorim zdecydował się zostawić na boisku pierwszy skład przez około 70 minut. To może być wskazówką, kto jest rozpatrywany jako opcja podstawowa na pierwszy mecz ligowy przeciwko Arsenalowi.
W kadrze meczowej niestety zabrakło jednak Bryan Mbeumo, na którego debiut liczyliśmy najbardziej. Jednak nowy nabytek Manchesteru United musi jeszcze nadrobić zaległości treningowe. Mamy nadzieję, że pierwszy raz zobaczymy go w koszulce “Czerwonych Diabłów” jeszcze w tym tygodniu w starciu z Bournemouth.
Doceń naszą pracę i zostaw łapkę w górę i subskrypcję









