Marco Reus: cieszymy się, że Sancho zostanie z nami jeszcze przez rok

Sky Sports Sebastian Słabosz
Zmień rozmiar tekstu:

Kolejne sygnały docierające z obozu Borussii Dortmund i sugerujące, że kibice „Czerwonych Diabłów” muszą się pogodzić z tym, że transfer Jadona Sancho na Old Trafford w tym okienku nie dojdzie do skutku. Wywiadu stacji Sky Sports Germany udzielił Marco Reus, który przekazał, że 20-latek pozostanie na Signal Iduna Park na obecny sezon.

– Dla nas piłkarzy, to była świetna wiadomość. Wszyscy się cieszymy, że Jadon [Sancho] zostanie z nami jeszcze jeden rok, ponieważ dostarcza nam asysty i bramki, a dzięki temu zdobywamy punkty – mówił Marco Reus.

Reus został też zapytany czy możliwym jest, aby Anglik osiągnął poziom prezentowany w ostatnich latach przez dwójkę czołowych piłkarzy na świecie – Lionela Messiego oraz Cristiano Ronaldo.

– Zobaczymy czy będzie tak wielkim piłkarzem jak Lionel Messi bądź Cristiano Ronaldo. Potrzebuje czasu i doświadczenia. Ważnym będzie też to, w jaki sposób będzie sobie radził z okresami, gdy sprawy nie będą układały się po jego myśli. Niemniej pewność siebie oraz umiejętności ma wystarczające – dodał Niemiec.

Z kolei jak przekazał we wtorek David Ornstein, dziennikarz serwisu The Athletic, nadzieja na pozyskanie Jadona Sancho na Old Trafford mimo wszystko jeszcze nie umarła.

– Muszę przyznać, że myślałem, że w tym tygodniu po prostu dowiemy się, że temat tego transferu upadł. Jednak byłem dość zaskoczony, gdy podzwoniliśmy tu i tam i dowiedzieliśmy się, że nie, że sprawa wciąż jest otwarta.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze